İçeriğe geç

Lilith için Etüd 04

  Peyami Gürel Lilith için Etüd 03

  Lilith için Etüd 04 ( nude veritas )

  Boyut: 100 x 100 cm, Tarih: 2018, Teknik: Tuval üzeri yağlı boya, Yer: İstanbul Sanat Evi

  teknik analiz

  Nude Veritas serisinin dördüncüsü olan ve 100 x 100 cm boyutlu olan çalışma tuval üzerine hazırlanmıştır. Kompozisyonun ana tasarımı hazırlandıktan sonra fırça aracılığı ile ve yağlı boya ile renklendirme aşamasına geçilmiştir.

  palet

  winsor newton no: 33, Prussian Blue

  winsor newton serie 1, titanium white

  winsor newton serie 1, chrome yellow hue

  pebeo artist marker opaque permanent

  Lisans

  İlgili Kurum: İstanbul Sanat Evi lisansıyla Canvastar

  Tablolarda kurumumuz tarafından satış yetki belgesi sunulmaktadır. Bu belge sayesinde tablo ilgili koleksiyonere lisanslanmaktadır.

  Tablonun herhangi dış bir müdahale olmaksızın (rutubetli ortamda bulundurma ve aşırı güneşe maruz kalması hariç) deforme olması gibi durumlarda, kurum gerekli onarımı yapmakla yükümlüdür.

  Ancak, herhangi bir darbe ve hasar durumunda sorumluluk koleksiyonere ait olacaktır. Böyle durumlarda eser incelendikten sonra gerekli tadilat ve tamirat projesi hazırlanacaktır.

  Lilith için Etüd 04 tablosu için Önemli Not:

  5846 numaralı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu uyarınca; Eserin çoğaltım hakları eser sahibine aittir. İzni olmadan hiç bir amaçla (ticari, gayri ticari) çoğaltılamaz. Eser aslının her türlü satış, teşhir ve yeniden satış hakları İstanbul Sanat Evi Tasarım Organizasyon Ltd. Şti’ne aittir. İzni olmadan satılamaz, sergilenemez ve yeniden satışa sunulamaz.

  BU ESERİN SATIŞ BİLGİLERİ