İçeriğe geç

Mütevazi ve Hayali Bir Saray Kapısı Tasarımı

  peyami gürel Mütevazi ve Hayali Bir Saray Kapısı Tasarımı

  Mütevazi ve Hayali Bir Saray Kapısı Tasarımı

  Boyut: 75 x 95 cm, Tarih: 2018, Teknik: Tuval üzeri yağlı boya,

  teknik analiz

  75 x 95 cm boyutlu olan çalışma tuval üzerine hazırlanmıştır. Kompozisyonun ana tasarımı hazırlandıktan sonra fırça aracılığı ile ve yağlı boya ile renklendirme aşamasına geçilmiştir. Bu süreç esnasında kompozisyonun ihtiyaç duyduğu yatay, dikey ve açılı geometrik elemanlar çalışmaya ilave edilmiştir.

  palet

  winsor newton no: 16, Cobalt violet hue

  winsor newton serie1, titanium white

  winsor newton no: 21, french ultramarine

  winsor newton no:29, naples yellow hue

  lukas no: 0598 ivory black 

  Lisans

  İlgili Kurum: İstanbul Sanat Evi lisansıyla Canvastar

  Tablolarda kurumumuz tarafından satış yetki belgesi sunulmaktadır. Bu belge sayesinde tablo ilgili koleksiyonere lisanslanmaktadır.

  Tablonun herhangi dış bir müdahale olmaksızın (rutubetli ortamda bulundurma ve aşırı güneşe maruz kalması hariç) deforme olması gibi durumlarda, kurum gerekli onarımı yapmakla yükümlüdür.

  Ancak, herhangi bir darbe ve hasar durumunda sorumluluk koleksiyonere ait olacaktır. Böyle durumlarda eser incelendikten sonra gerekli tadilat ve tamirat projesi hazırlanacaktır.

  Mütevazi ve Hayali Bir Saray Kapısı Tasarımı tablosu için Önemli Not:

  5846 numaralı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu uyarınca; Eserin çoğaltım hakları eser sahibine aittir. İzni olmadan hiç bir amaçla (ticari, gayri ticari) çoğaltılamaz.Eser aslının her türlü satış, teşhir ve yeniden satış hakları İstanbul Sanat Evi Tasarım Organizasyon Ltd. Şti’ne aittir. İzni olmadan satılamaz, sergilenemez ve yeniden satışa sunulamaz.